Dantų higiena kaina

Rastos 6 klinikos. Dantų higiena kaina nuo 20€ iki 50€ . Atsiliepimų kiekis: 7. Žemėlapyje virš 8 klinikų.

Geraklinika.lt yra vieta, kur galite rasti visus reikiamus duomenis apie klinikas, kurios teikia svarbias paslaugas. Žemiau galite rasti visus klinikas, kurios užsiima šiomis paslaugomis, taip pat jų kainas, darbo laikus, pacientų atsiliepimus ir kitą reikalingą informaciją. Mūsų svetainė leidžia jums patogiai ir greitai rasti reikiamą kliniką, lyginti kainas ir perskaityti pacientų atsiliepimus, kad galėtumėte padaryti informuotą sprendimą. Be to, mūsų svetainė yra nuolat atnaujinama, kad būtų pateikta patikima ir aktuali informacija. Todėl, jei esate ieškantis reikiamos paslaugos, geraklinika.lt yra vieta, kur turėtumėte pradėti savo paieškas. Užtikriname, kad rasite viską ko reikia, kad pasirinktumėte geriausią variantą.


Rodyti žemėlapyje
A. Mackevičiaus Odontologijos Klinika

Vilnius - L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-9 Vilnius

Vilnius - Olimpiečių g. 3e, Vilnius

(5)
Dalinė profesionali dantų higienaKaina nuo: 35.00€
Profesionali dantų higienaKaina nuo: 47.00€
Ašaros odontologijos klinika

Kaunas - Panerių g. 121, Kaunas 48426, Lietuva

(4)
Pirminė profesionali burnos higiena (PBH) ultragarsiniu skaleriu, dantų poliravimas (šepetėliu ir pasta), individualios higienos apmokymasKaina nuo: 40.00€
Euklinika estetinės odontologijos klinika

Vilnius - Sviliškių 2-7, Vilnius

(4)
dantų konkrementų pašalinimas ultragarsiniu aparatu (burnos higiena)Kaina nuo: 50.00€
dantų poliravimas (burnos higiena)Kaina nuo: 50.00€
Jelendenta odontologijos centras

Vilnius - Šeimyniškių g. 21-85, Vilnius

Vilnius - Rinktinės g. 55, Vilnius

(4)
Profesionali burnos ertmės higiena (priklausomai nuo dantų skaičiaus burnoje)Kaina nuo: 40.00€
Medinna odontologijos kabinetas

Utena - Utena Maironio g. 4, II aukštas 201 kab.

(4)
Dantų poliravimas abrazyvine pasta (burnos higiena) (vaikų odontologija)Kaina nuo: 20.00€
Processus odontologijos klinika

Kaunas - Žiemgalių 3E, Kaunas LT-48213

(4.5)
Burnos higiena 5-15 dantųKaina nuo: 25.00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

Dantų Higiena: Svarbu ne tik išvaizda, bet ir sveikata


Dantų higiena yra svarbus dalykas, kuris turėtų būti laikomas nuolatiniu darbu. Deja, daugelis žmonių šią sritį retai nagrinėja, tačiau tai yra klaida, nes dantų sveikata yra svarbi ne tik dėl estetinės išvaizdos, bet ir dėl bendros sveikatos. Geraklinika.lt yra tinklapis, kuris padės vartotojams rasti geriausią kliniką ir lyginti kainas.

Dantų higienos privalumai yra aiškūs - sveiki dantys ir dantenos yra ne tik gražūs, bet ir leidžia tinkamai maisto virškinimui, taip pat sumažina riziką susirgti dantų ir dantenų ligomis, tokiomis kaip kariesas ir periodontitas. Be to, reguliariai lankantis dantų higienisto pasitikrinimuose, galima išvengti rimtų ir brangių dantų problemų ateityje.

Tačiau, kaip ir bet kuri kita sritis, dantų higiena turi ir trūkumų. Pavyzdžiui, dantų valymas gali būti skausmingas arba kelti diskomfortą, ypač jei yra dantenų ligų ar sensityvus dantys. Be to, dantų higienos procedūros gali būti brangios, taigi reikia gerai apsvarstyti ir lyginti kainas.

Todėl, norint išlaikyti gerą dantų sveikatą, rekomenduojame reguliariai lankytis pas dantų higienistą ir atlikti profesionalų dantų valymą. Be to, svarbu laikytis gerų dantų priežiūros įpročių, tokių kaip reguliariai valyti dantis ir naudoti specialius dantų pastas ir skaidrus. Geraklinika.lt yra puikus pasirinkimas, kai reikia surasti geriausią kliniką ir lyginti kainas.

Dantų higienos procedūrų dažnumas

Dantų higienos procedūrų dažnumas priklauso nuo individualių potrebių ir rizikos susirgti dantų ir dantenų ligomis. Paprastai rekomenduojama lankytis pas dantų higienistą kartą per 6-12 mėnesių. Tai leis profesionaliams patikrinti dantų ir dantenų būklę, pašalinti kietus ir klampius dantų apnašas, taip pat suteikti rekomendacijas dėl dantų priežiūros.

Tačiau, jei turite padidintą riziką susirgti dantų ir dantenų ligomis, pavyzdžiui, jei turite diabetą ar periodontitą, gali reikėti dažnesnių apsilankymų pas dantų higienistą.

Be to, rekomenduojama patys reguliariai valyti dantis ir naudoti specialius dantų pastus ir skaidrus, taip pat vengti rūkymo, gerti mažiau kofeino ir cukraus turinčių gėrimų.

Svarbu prisiminti, kad dantų higiena yra ilgalaikis procesas ir reikalauja nuolatinio dėmesio, kad išlaikyti gerą dantų sveikatą.

Dantų higienos procedūrų dažnumas Rekomenduojamas apsilankymų dažnumas pas dantų higienistą
Paprastai kartą per 6-12 mėnesių
Padidinta rizika susirgti dantų ir dantenų ligomis dažnesni apsilankymai
Individualios potrebybės konsultuojantis su dantų gydytoju

Klausimai apie paslaugas

Paslauga atliekama 3 miestose, Lietuvoje radome kad paslaugą atlieka 8 klinikos: Vilnius (5 klinikos), Kaunas (2 klinikos), Utena (1 klinika). Klinikuose: A. Mackevičiaus Odontologijos Klinika, Ašaros odontologijos klinika, Euklinika estetinės odontologijos klinika, Jelendenta odontologijos centras ir kitose.

Paslaugos: dantų higiena kainos prasidėda nuo 20 EUR iki 50 EUR priklausant nuo miestų: Vilnius (5 klinikos), Kaunas (2 klinikos), Utena (1 klinika), vidutinė kaina Lietuvoje 38.37 EUR.