ICON procedūra kaina

Rastos 2 klinikos. ICON procedūra kaina nuo 20€ iki 40€ . Atsiliepimų kiekis: 3. Žemėlapyje virš 2 klinikų.

Ši procedūra yra saugus ir veiksmingas lėtinio skausmo gydymas. Ji yra minimaliai invazinė ir turi labai mažai šalutinių poveikių. Procedūra yra greita ir paprasta, ją galima atlikti patogiai įsitaisius namuose. ICON procedūra yra nebrangus lėtinio skausmo gydymo būdas. Apačioje nurodytos klinikos atliekančios šias ir kitas odontologijos paslaugas.

Rodyti žemėlapyje
Edenta odontologijos klinika

Panevėžys - Aukštaičių g. 5-42, Panevėžys

(5)
Procedūra su ICON medžiaga (1 dantis)Kaina nuo: 40.00€
Processus odontologijos klinika

Kaunas - Žiemgalių 3E, Kaunas LT-48213

(4.5)
Procedūra su ICON sistema (1 dantis)Kaina nuo: 20.00€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Jei jaučiate danties skausmą, svarbu greitai imtis veiksmų. Taip yra todėl, kad dantų skausmas gali būti rimtos dantų problemos požymis. Dažniausios danties skausmo priežastys yra dantų ėduonis, įtrūkęs dantis, dantenų ligos ir danties pūlinys. Nesvarbu, kokia skausmo priežastis, svarbu apsilankyti pas odontologą ir ją gydyti. Ignoravimas gali sukelti rimtų dantų problemų, todėl nedelskite kreiptis į gydytoją.

Klausimai apie paslaugas

Paslauga atliekama 2 miestose, Lietuvoje radome kad paslaugą atlieka 2 klinikos: Panevėžys (1 klinika), Kaunas (1 klinika). Klinikuose: Edenta odontologijos klinika, Processus odontologijos klinika ir kitose.

Paslaugos: icon procedūra kainos prasidėda nuo 20 EUR iki 40 EUR priklausant nuo miestų: Panevėžys (1 klinika), Kaunas (1 klinika), vidutinė kaina Lietuvoje 30 EUR.