Lipomos šalinimas kaina

Rastos 1 klinikos. Lipomos šalinimas kaina nuo 300€ iki 300€ . Atsiliepimų kiekis: 1. Žemėlapyje virš 1 klinikų.

Lipoma yra labiausiai paplitęs gerybinis navikas, kuris išsivysto iš poodinių riebalų. Nepaisant to, kad lipoma auga gan lėtai, nedidelė lipoma skaitoma apie 0,5 - 2.5 centimetro, tačiau darinys gali siekti 5-10 ar daugiau centimetrų. Lipomos šalinamos dažniausiai dėl kosmetinių priežasčių. Dažniausiai šalinimo operacija atlieka gydytojas chirurgas, lipomos šalinimo operacija trunka iki 30 minučių. Daugiau informacijos Jums turėtu pateikti Jūsų gydytojas arba gydymo įstaiga, žemiau pateiktos klinikos kurios privačiai atlieka šias procedūras:


Rodyti žemėlapyje
Fi Clinica

Kaunas - Sporto g. 3, Kaunas, LT-44221

(5)
Lipomos pašalinimasKaina nuo: 300.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Ar lipomų šalinimas yra saugu? Šalutinių poveikių ir rizikos apžvalga

Lipoma yra nekenksmingas riebalinio audinio auglys, kuris dažniausiai susidaro ant kūno odos. Lipomų šalinimo procedūra atliekama chirurgiškai, kurio metu gydytojas pašalina auglį ir jo pagrindinę šaknį. Procedūra paprastai atliekama naudojant vietinę nejautrą arba bendrą anesteziją, ir trunka vidutiniškai 30-60 minučių.

Lipomų šalinimas yra saugi procedūra, tačiau kaip ir bet kuri kita chirurgija, ji gali turėti keletą šalutinių poveikių, tokių kaip kraujavimas, infekcija ar odos defektai po operacijos. Kadangi lipomos yra nekenksmingi augliai, jų šalinimo procedūra yra dažniausiai atliekama estetiniams tikslams.

Šalutinės pasekmės yra retos, tačiau gali būti vidinio kraujavimo, infekcijos ar hematomos. Rekomenduojama kreiptis į gydytoją, jei pacientas turi kokių nors simptomų, tokių kaip skausmas, patinimas ar karščiavimas po procedūros.

Reikia pažymėti, kad lipomos gali atsinaujinti po šalinimo, todėl rekomenduojama reguliariai tikrinti odą ir kreiptis į gydytoją, jei pasireiškia nauji augliai.

Lipomų šalinimo alternatyvos

Yra keletas lipomų šalinimo procedūros alternatyvų, kurios yra mažiau invazyvios:

Viena iš alternatyvų yra liposaktyvacija, kuri yra nes invazyvus metodas, kurio metu lipoma yra sušvelninta ir sumažinta naudojant specialų įrenginį.

Kitas metodas yra vakuuminis liposukcija, kuris taip pat yra nes invazyvus metodas, kurio metu lipoma yra pašalinama naudojant specialų vakuuminį įrenginį.

Taip pat yra nes chirurginiai metodai, tokie kaip radijo dažnio abliacija ir lazerio terapija, kurie taip pat gali būti naudojami lipomų šalinimui.

Jei lipoma yra maža ir nekelia grėsmės sveikatai, gali būti rekomenduojama ją palikti ir tikrinti periodiškai, kad būtų išvengta nereikalingos chirurgijos.

Reikia pažymėti, kad kiekvienas pacientas yra unikalus ir kad gydymo metodo pasirinkimas turėtų būti atliekamas kartu su gydytoju, atsižvelgiant į paciento individualias aplinkybes.


Procedūra Trukmė Šalutiniai poveikiai Rizika
Chirurginis pašalinimas 30-60 min. kraujavimas, infekcija, odos defektai maža
Liposakcija 15-30 min. reti maža
Vakuuminis liposukcija 30-60 min. reti maža
Radijo dažnio abliacija 15-30 min. reti maža
Lazerio terapija 15-30 min. reti maža


Šis kategorijos aprašymas yra skirtas tik informaciniams tikslams ir neturėtų būti laikomas medicinine diagnoze ar gydymo rekomendacija. Visos informacijos apie lipomų šalinimo procedūras, šalutinius poveikius ir rizikas yra bendrosios ir gali skirtis atsižvelgiant į kiekvieno paciento individualias aplinkybes.
Jokiu būdu neturėtumėte vartoti šios informacijos kaip vienintelio pagrindo savo medicininiams sprendimams. Todėl rekomenduojame kreiptis į savo gydytoją ar kvalifikuotą medicinos specialistą, kad gautumėte individualizuotą diagnozę ir gydymo rekomendacijas, atsižvelgiant į jūsų individualias aplinkybes.
Taip pat, nekaltiname ir neatsakome už bet kokius padarytus sprendimus, kurie gali kilti iš šio aprašymo. Informacija, kuri yra pateikta šioje svetainėje, yra tik informatyvi ir neturėtų būti laikoma vadovaujantis gydymo ar medicininės diagnozės rekomendacijomis.

Klausimai apie paslaugas

Paslauga atliekama 1 mieste, Lietuvoje radome kad paslaugą atlieka 1 klinika: Kaunas (1 klinika). Klinikuose: Fi Clinica ir kitose.

Paslaugos: lipomos šalinimasi kainos prasidėda nuo 300 EUR iki 300 EUR priklausant nuo miestų: Kaunas (1 klinika), vidutinė kaina Lietuvoje 300 EUR.