Dantų balinimas lazeriu kaina

Rastos 2 klinikos. Dantų balinimas lazeriu kaina nuo 180€ iki 200€ . Atsiliepimų kiekis: 3. Žemėlapyje virš 2 klinikų.

Odontologai vis dažniau renkasi lazerinį dantų balinimą kaip saugų ir veiksmingą būdą pašviesinti šypsenas. Dantų balinimas lazeriu - tai neinvazinė procedūra, kurios metu galingu lazeriu suskaidomos dantų spalvą keičiančios molekulės. Lazerio šviesa suaktyvina balinamąjį gelį, kuris užtepamas ant dantų, ir gelis suskaido spalvos pokyčius sukeliančias molekules. Lazeris taip pat padeda pašalinti bet kokias paviršiaus dėmes, kurių gali būti. Visa procedūra trunka apie valandą, o rezultatai būna greiti ir ilgalaikiai. Procedūra taip pat yra labai saugi, nes lazerio šviesa atidžiai stebima ir reguliuojama, kad dantys nebūtų pažeisti. Procedūra taip pat yra daug prieinamesnė nei kitos balinimo procedūros, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pašviesinti savo šypseną.


Rodyti žemėlapyje
A. Neimonienės odontologijos kabinetas

Plungė - Gandingos g. 15-1, LT-90131, Plungė

(4.5)
Dantų balinimas lazeriuKaina nuo: 200.00€
A.Šurnos Odontologijos Klinika

Kaunas - A.Baranausko g. 3, Kaunas

(5)
Dantų balinimas lazeriuKaina nuo: 180.00€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Mūsų lazerinio dantų balinimo klinikų paieškos platforma yra puikus sprendimas, padedantis rasti geriausią odontologinę priežiūrą jūsų rajone. Mūsų platformoje pateikiama išsami informacija apie vietos klinikų paslaugas ir kvalifikaciją, todėl galite priimti pagrįstą sprendimą, kurią kliniką pasirinkti. Dantų balinimo lazeriu procedūra yra greita ir neskausminga, o rezultatai išlieka iki dvejų metų. Naudodamiesi mūsų platforma galite rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią kliniką ir įgyti šypseną, kurios visada norėjote.

Klausimai apie paslaugas

Paslauga atliekama 2 miestose, Lietuvoje radome kad paslaugą atlieka 2 klinikos: Plungė (1 klinika), Kaunas (1 klinika). Klinikuose: A. Neimonienės odontologijos kabinetas, A.Šurnos Odontologijos Klinika ir kitose.

Paslaugos: dantų balinimas lazeriu kainos prasidėda nuo 180 EUR iki 200 EUR priklausant nuo miestų: Plungė (1 klinika), Kaunas (1 klinika), vidutinė kaina Lietuvoje 190 EUR.